Rekomendowani stroiciele


Adamczyk Jerzy
Augustowski Janusz
Augustyniak Marcin
Bednarski Jarosław
Bednarski Michał
Blaszyński Wojciech
Bukowiecki Krzysztof
Bukowski Dominik
Chabracki Andrzej
Chabracki Przemysław
Ciach Marek
Gazdowicz Artur
Gazdowicz Piotr
Gazdowicz Ryszard
Goj Jan
Goździewicz Marcin
Grima Sebastian
Grzeluszka Adam
Grzeluszka Bartłomiej
Gumiński Dariusz
Jachowicz Tomasz
Jasnowski Szymon
Kadłuczka Andrzej
Kaftanowicz Marcin
Kasper Andrzej
Kaźmierczak Mariusz
Klimkiewicz Piotr
Kobiałka Piotr
Koczy Marek
Kołodziejczyk Sławomir
Konstanciak Leszek
Kostera Piotr
Kozera Zbigniew
Kozłowski Wojciech
Królak Adam
Kruszewski Andrzej
Kucharski Konrad
Kuleczka Wojciech
Kusek Marcin
Leciejewski Ireneusz
Leciejewski Tomasz
Mariański Ryszard
Musiał Jarosław
Musiał Marek
Nowicki Adam
Paszek Janusz
Płóciennik Bogdan
Początek Krzysztof
Prześniak Piotr
Rogocki Krzysztof
Siwik Elżbieta
Skiba Michał
Starzyk Janusz
Suder Marek
Sutowicz Andrzej
Szibielok Artur
Szmigel Tomasz
Szydzisz Bohdan
Twardy Marian
Twardy Michał
Wajdzik Zbigniew
Walczak Tomasz
Wawrzyński Tadeusz
Włodarczyk Andrzej
Zając Jarosław

Rekomendowani stroiciele są członkami Stowarzyszenia.

Dane podstawowe Dane rozszerzone – wizytówka
Adamczyk Jerzy
Kalisz
Augustowski Janusz
Kalisz
Augustyniak Marcin
Dąbrówka
członek-założyciel SPSF
Bednarski Jarosław
Warszawa-Marki
Stroiciel fortepianów w piątym pokoleniu. Zawodowo związany z Uniwersytetem Fryderyka Chopina i Filharmonią Narodową. Od lat obsługuje największe imprezy pianistyczne w kraju: Międzynarodowy Konkurs Chopinowski, Festiwal w Dusznikach-Zdrój, Konkurs Paderewskiego w Bydgoszczy. Technik rekomendowany przez firmę Steinway & Sons. Posiada Dyplom Steinway Academy oraz tytuł stroiciela koncertowego nadany przez firmę Steinway & Sons w Hamburgu.
Bednarski Michał
Warszawa-Marki
tel. 696 458 257
Blaszyński Wojciech
Kraków
członek-założyciel SPSF
Bukowiecki Krzysztof
Turek
tel. 606 268 218
Strona WWW
Absolwent Technikum Budowy Fortepianów w Kaliszu, rocznik 79. Warsztat naprawy instrumentów muzycznych prowadzę od 1983 r. Wtedy to rozpocząłem swoją działalność jako stroiciel pianin i fortepianów. Od 1989 r. rozpocząłem pracę w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Koninie, zaś w dalszych latach w szkołach muzycznych w Słupcy i Turku, gdzie dbam o właściwe działanie instrumentów muzycznych .Prowadzę szeroką współpracę z Domami Kultury naszego regionu, gdzie przygotowuję instrumenty do koncertów muzyki poważnej i rozrywkowej.

Bogaty w długoletnie doświadczenia zapewniam wysoką jakość oferowanych usług.

Bukowski Dominik
Jarocin
tel. 605 401 484

Dominik Bukowski

Chabracki Andrzej
Warszawa
tel. 602 477 630image136
członek-założyciel SPSF

Chabracki Przemysław
Warszawa
tel. 608 041 688

Strona WWW

Absolwent Technikum Budowy Fortepianów z 2002 roku.
Jestem etatowym stroicielem w ZPOSM I i II stopnia nr 3 w Warszawie i ZPSM nr 1 w Warszawie.
Uzyskałem certyfikat ukończenia II Międzynarodowego Mistrzowskiego Kursu dla Stroicieli Fortepianów w Sanoku pod patronatem Yamaha Music Europe, oraz certyfikaty Akademii Umiejętności SPSF.
Ciach Marek
Tychy
tel. 602 338 906
Gazdowicz Artur
Kraków
Gazdowicz Piotr
Kraków
Gazdowicz Ryszard
Kraków
tel. 501 330 262
Strona WWW

Goj Jan
Rzeszów
tel. 504 029 140
Strona WWW

Jan Goj

Członek-założyciel SPSF. Absolwent Technikum Budowy Fortepianów w Kaliszu – rocznik 1967. Umiejętności zawodowe doskonalił w firmach Steinway & Sons, filia w Berlinie w 1987 roku oraz Bösendorfer w Wiedniu w 1989 roku.Praca zawodowa:
– Zespół Szkół Muzycznych nr.2 w Rzeszowie
– WSP Katedra Wychowania Muzycznego w Rzeszowie
– Filharmonia Rzeszowska
– Klavierhaus Rudolf Reisinger w Wiedniu.Od 1985 roku posiada uprawnienia rzeczoznawcy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w zakresie wyceny oraz oceny technicznej fortepianów i pianin.
Grima Sebastian
Katowice – Gostyń
członek-założyciel SPSF
Grzeluszka Adam
Wrocław
tel. 509 134 441DSC_2357c
Absolwent Technikum Budowy Fortepianów im. Gustawa Arnolda Fibigera w Kaliszu. Posiada tytuł Muzyka Zawodowego oraz Muzykologa. Swoje umiejętności kształcił w Technikum Budowy Fortepianów oraz fabryce pianin i fortepianów Schimmel. Uzyskał Certyfikat Steinway Academy – Steinway School For Concert Technicians w Hamburgu oraz SPSF.
Stroiciel Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu – obsługa sal: Koncertowej, Kameralnej, Prób, Studio Nagrań, sal dydaktycznych oraz Wydziału Instrumentalnego.
Współpracuje z: Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu, Teatrem Muzycznym Capitol, Uniwersytetem Wrocławskim, Jednostka Armii Wojska Polskiego we Wrocławiu oraz z Mistrzowskim Kursem Pianistycznym w Dusznikach–Zdroju.
Grzeluszka Bartłomiej
Lublin/Kalisz
tel. 509 625 782
– absolwent Technikum Budowy Fortepianów im. Gustawa Arnolda Fibigera w Kaliszu
– posiada tytuły: TECHNIK INSTRUMENTÓW MUZYCZNYCH i MUZYK ZAWODOWY
– absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Melcera – muzyk zawodowy – skrzypek
– student KUL – LUBLIN /PRAWO/

Gumiński Dariusz
Grudziądz
tel. 501 308 815
Strona WWW

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Lubi doprowadzać instrumenty do stanu używalności. Wymaga to umiejętności cierpliwości i „dopasowania czasowego”. Zapłatą za jego pracę jest satysfakcja i zadowolenie klienta.

 

 

 

 

Jachowicz Tomasz
Bielsko-Biała
tel. 509 363 753
Strona WWW
Członek-założyciel SPSF. Absolwent Technikum Budowy Fortepianów w Kaliszu z 1992 roku. Pasjonuje się instrumentami klawiszowymi od wczesnej młodości. Zasięg jego pracy to klienci z całej Polski oraz zachodniej Europy: Niemiec, Szwajcarii, Francji oraz innych państw. Więcej informacji na stronie www.pianoexpert.eu

Jasnowski Szymon
Warszawa
tel. 605 455 636
Strona WWW

Szymon_Jasnowski

Członek-założyciel SPSF. Absolwent Technikum Budowy Fortepianów i Pianin w Kaliszu, technik rekomendowany przez firmę Steinway & Sons. Posiada Dyplom Steinway Academy oraz tytuł stroiciela koncertowego nadany przez firmę Steinway & Sons w Hamburgu. Współpracował z Akademią Muzyczną w Bydgoszczy, Gdańsku i Warszawie oraz Filharmonią Pomorską oraz Wrocławską. Swoje umiejętności doskonalił w fabrykach fortepianów Steinway & Sons w Hamburgu oraz Bösendorfer w Wiedniu.

W 2001 roku został zaproszony przez dyr. Stanisława Leszczyńskiego do obsługi fortepianów na Międzynarodowym Konkursie im. Stanisława Moniuszki w Warszawie. To zaowocowało stałą współpracą z Teatrem Wielkim Operą Narodową oraz z Narodowym Instytutem Fryderyka Chopina w Warszawie. W NiFC opiekuje się historycznymi fortepianami Erard z 1849 oraz Pleyel z 1848, na których koncertowali oraz dokonali nagrań tacy pianiści jak: Fou Ts`oug, Nelson Goerner, Janusz Olejniczak, Dang Thai Son, Tatiana Szebanowa, Kevin Kenner, Ewa Pobłocka, Wojciech Świtała.

Od 1998 stale współpracuje z Redakcją Nagrań Polskiego Radia w Warszawie. Współpracuje również z firmami nagraniowymi CD Accord oraz Dux. W związku ze współpracą z firmą Steinway & Sons specjalizuje się w remontach fortepianów tej firmy oraz jest zapraszany do przygotowywania fortepianów na Festiwalach i Konkursach Pianistycznych.

Od 2005 pracuje w Filharmonii Narodowej w Warszawie. Uczestniczył w wyborze fortepianów koncertowych Steinway & Sons na XV i XVI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. F. Chopina w Warszawie oraz obsługiwał te Konkursy. W ostatnim czasie wybierał także fortepiany koncertowe Steinway & Sons dla Polskiego Radia, Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, dla Zamku Królewskiego w Warszawie oraz fortepiany zakupione przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina. Obsługuje Festiwal „Chopin i Jego Europa”, Festiwal Ludwiga van Beethovena, Festiwal Pianistyki Polskiej w Słupsku. Przygotowywał fortepiany do nagrań oraz koncertów m. in. dla: Marty Archerich, Grigory Sokolova, Radu Lupu, Ivo Pogorelica, Piotra Anderszewskiego. Prowadził również szkolenia dla stroicieli w Sanoku oraz współpracuje obecnie z Akademią Umiejętności SPSF prowadząc szkolenia dla stroicieli fortepianów.

Kadłuczka Andrzej
Boleń
tel. 604 157 264
Andrzej_Kadluczka

Po uzyskaniu dyplomu czeladniczego w 1975 roku w Warszawie pracował przez pięć lat, tj. do roku 1980 w zakładzie mistrzowskim w Koszalinie. Następnie po przeprowadzce do Krakowa w 1980 roku podjął pracę na stanowisku stroiciela fortepianów w Państwowej Szkole Muzycznej w Krakowie – Nowej Hucie. W szkole tej pracował do 1996 roku.

Od 1 września 1996 roku rozpoczął pracę na stanowisku stroiciela fortepianów w Akademii Muzycznej w Krakowie, gdzie pracuje do tej pory. Od 2006 roku utrzymuję kontakty zawodowe z firmą SCHIMMEL PIANO w Kaliszu.

Kaftanowicz Marcin
Kalisz
tel. 668 178 292

Absolwent Technikum Budowy Fortepianów w Kaliszu (rocznik 1998). Ukończone studia pedagogiczno-muzyczne na UAM w Poznaniu. Nauczyciel przedmiotów zawodowych, instruktor zajęć praktycznych oraz opiekun zespołu muzycznego w Technikum Budowy Fortepianów w Kaliszu. Doświadczenie zawodowe zdobyte w KFFiP Calisia oraz w firmie Schimmel w Kaliszu. Od 2007 roku związany z firmą renowacyjną pianin i fortepianów NEOPIANO w Kaliszu na stanowisku akustyk, stroiciel.
Kasper Andrzej
Skoczów
tel. 604 486 340
Strona WWW
członek-założyciel SPSF
Kaźmierczak Mariusz
Michałowice
członek-założyciel SPSF
Klimkiewicz Piotr
Gdynia
tel. 607 096 295
Strona WWWPiotr_Klimkiewicz
członek-założyciel SPSF

 

 

 

 

 

 

 

Kobiałka Piotr
Częstochowa – Wierzchowisko
tel. 692 849 155
Członek-założyciel SPSF. Od 1997 roku pracuje jako stroiciel w Zespole Szkół Muzycznych w Częstochowie. Od 2001 roku pracuje także w Filharmonii Częstochowskiej jako stroiciel. Współpracuje też jako stroiciel ze Szkołą Muzyczną I st. w Lublińcu, MDK w Radomsku, firmą Blüthner-Polska oraz Kawai, Akademią Jana Długosza w Częstochowie oraz trzema szkołami prywatnymi.
Koczy Marek
Poznań
tel. 602 759 680
Doświadczenie zawodowe:
– Technikum Budowy Fortepianów, Kalisz (1961-1966 rok)
– Pracownia Erwina Stütza w Bielsku-Białej
– Państwowa Szkoła Muzyczna w Bielsku-Białej
– od 1974 roku Zespół Szkół Muzycznych nr 2 w Poznaniu
– Orkiestra Kameralna „Amadeus”, Agnieszki Duczmal
– Estrada Poznańska
– Filharmonia Poznańska od 1977 roku do chwili obecnej
Uczestnictwo w kursach zawodowych w firmie Steinway&Sons w Hamburgu, Bösendorfer w Wiedniu, Gottmann w Berlinie.
Wyjazdy i praca w Bułgarii, Finlandii, Stanach Zjednoczonych, Japonii i Niemczech.
Kołodziejczyk Sławomir
Opatówek
członek-założyciel SPSF
Konstanciak Leszek
Kalisz
członek-założyciel SPSF
Kostera Piotr
Sieroszowice – Latowice
członek-założyciel SPSF
Kozera Zbigniew
Kielce
tel. 602 668 017
Strona WWW
członek-założyciel SPSF
Kozłowski Wojciech
Kalisz
tel. 606 657 430
Strona WWW
Królak Adam
Warszawa – Grodzisk Maz.
tel. 602 648 290
członek-założyciel SPSF

Kruszewski Andrzej
Warszawa i okolice,
tel. 602 291 410
Strona WWW

SONY DSC

Członek-założyciel SPSF. Jest absolwentem kaliskiego Technikum Budowy Fortepianów. Pracuje w zawodzie od 25 lat. Od samego początku zajmuje się nie tylko strojeniem, renowacjami, naprawami fortepianów i pianin, ale również sprzedażą tych instrumentów. Pomaga przy wyborze instrumentów nowych, a także ma dużą ofertę pianin i fortepianów używanych. Gotowe do testowania instrumenty są dostępne w magazynie w Grodzisku Mazowieckim blisko Warszawy.

Od ćwierć wieku prowadzi Pracownię Artystyczną pianinafortepiany.pl Przygotowywane przez niego instrumenty są od początku najważniejszą i najlepszą reklamą. Jest także jednym z założycieli SPSF i ma zaszczyt być prezesem naszego Stowarzyszenia od momentu jego powstania do chwili obecnej.

Kucharski Konrad
Zielonka
tel. 604 316 538
Strona WWW
członek-założyciel SPSF

Kuleczka Wojciech
Warszawa
tel. 602 153 567
Strona WWW

Wojciech_Kuleczka

Firma PIANOTUNER rozpoczęła swoją działalność w 1991 r. Początkowo jako „Agencja Piano”. Współpracujemy z wieloma instytucjami muzycznymi w tym z Polskim Radiem obsługując najwyższej klasy instrumenty, z teatrami czy mniej renomowanymi salami wojewódzkich czy miejskich Domów Kultury. Naszymi klientami jest również wielu znanych muzyków polskiej sceny muzycznej lub innych osób muzykujących prywatnie.
Kusek Marcin
Katowice
tel. 601 584 533
Strona WWWMarcin_Kusek
Członek-założyciel SPSF. Autorska firma stroicielska Marcina Kuska powstała w 1992 roku i do dziś jest przez niego prowadzona. Autorski charakter firmy zapewnia bezpośredni i bliski kontakt z klientem. Pozwala to zrozumieć najbardziej indywidualne oczekiwania klientów oraz znaleźć dla nich optymalne rozwiązania. Wysoko wyspecjalizowana w zakresie pianin i fortepianów od początku stawiała sobie za cel maksymalizację oferty przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości.

Oferta firmy jest obecnie bardzo szeroka: od strojenia instrumentów poprzez drobne naprawy mechanizmów i obudów aż po transport krajowy i zagraniczny oraz wynajem instrumentów na koncerty wraz z pełną obsługą.

Leciejewski Ireneusz
Szczecin
tel. 604 365 265

Strona WWW

Ireneusz L

Ukończył Technikum Budowy Fortepianów w Kaliszu jako technik instrumentów muzycznych. Pracuje w zawodzie od 1997 roku. Ukończył studia w Akademii Muzycznej Poznaniu – filia w Szczecinie. Przez większość życia zajmuje się muzyka. Z miłości do niej szczególnie interesują go instrumenty muzyczne. Spełnia się artystycznie nie tylko jako stroiciel, ale także jako kompozytor i gitarzysta.

 

 

 

Leciejewski Tomasz
Gostynin
tel. 603 514 919
Mariański Ryszard
Nowe Skalmierzyce
tel. 604 143 354
Strona WWW
członek-założyciel SPSF
Musiał Jarosław
Wrocław
tel. 607 308 794
Strona WWW

Musiał Marek
Bierna
tel. 601 697 841
Strona WWW

Marek_Musial

Członek-założyciel SPSF. W warsztacie renowacji pianin i fortepianów, który prowadzi od ponad 25 lat wykonuje naprawy generalne pianin i fortepianów, naprawy bieżące, regulacje i strojenia. Posiada bardzo duże doświadczenie w tym zakresie, a pracę wykonuje bardzo solidnie.

Potrafi naprawić każde pianino i każdy fortepian. Kocha te instrumenty i wielką radość sprawia mu przywracanie ich dawnego blasku. Sprzedaje fortepiany i pianina po renowacji takich firm, jak: Steinway & Sons, Bechstein, Yamaha.

Zajmuje się też wypożyczaniem instrumentów, wraz transportem i strojeniem.

Paszek Janusz
Katowice – Kozy
tel. 604 226 373

Janusz_Paszek

Członek-założyciel SPSF. Absolwent TBF-u z 1979 roku. Jeden z ostatnich uczniów Gustawa Arnolda Fibigera. Pierwsze doświadczenie w zawodzie zdobywa w pracowni fortepianów Erwina Stütza w Bielsku-Białej. Od 1984 roku związany z pracą w charakterze stroiciela w Polskim Radiu. Początkowo w orkiestrze rozrywkowej Jerzego Miliana w Katowicach, a w latach 1990-2008 w Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia.

W roku 1988 wyjeżdża na miesięczną praktykę do firmy Steinway & Sons w Berlinie, gdzie pod okiem mistrza Lutza Reibeholza zdobywa wiedzę i umiejętności z zakresu korekty i intonacji fortepianów koncertowych. W latach 1994-2000 obsługuje fortepiany do nagrań i koncertów w studiach Polskiego Radia w Warszawie, w tym do nagrań wszystkich dzieł Fryderyka Chopina zrealizowanych przez Polskie Radio oraz firmę BeArTon na podstawie Wydania Narodowego PWN pod redakcją Jana Ekiera.

W swojej pracowni wykonał wiele remontów fortepianów Steinway w całej Polsce dla osób prywatnych oraz wielu instytucji. Obecnie pracuje w Akademii Muzycznej w Katowicach, obsługując katedrę fortepianu i salę koncertową.

Płóciennik Bogdan
Stalowa Wola
tel. 606 745 755
Bogdan_Plociennik
Jest absolwentem Technikum Budowy Fortepianów w Kaliszu – rocznik 1981. Po ukończeniu TBF-u podjął pracę w Państwowej Szkole Muzycznej I-go i II-go stopnia w Stalowej Woli w charakterze stroiciela – korektora fortepianów i pianin, gdzie pracuje do chwili obecnej.

W 1988 roku ukończył Akademię Muzyczną w Krakowie, Studia Pedagogiki Instrumentalnej o specjalności flet poprzeczny. Pracuje też jako nauczyciel tego instrumentu. Od 1990 roku prowadzi działalność gospodarczą w zakresie strojenia i naprawy fortepianów i pianin. W 2011 roku w Hamburgu otrzymał Certyfikat Akademii Steinway’a.

Prześniak Piotr
Kalisz
członek-założyciel SPSF
Rogocki Krzysztof
Wejherowo
tel. 608 078 384
Strona WWW

Skiba Michał
Koszalin
tel. 698 966 572

Michal_Tomasz_Skiba

Suder Marek
Mogilany
Sutowicz Andrzej
Zduńska Wola
tel. 601 35 30 11
Andrzej Sutowicz
Absolwent Technikum Budowy Fortepianów z 1991 roku. Później praca w firmie organmistrzowskiej gdzie zdobywa dyplom czeladniczy, a następnie mistrzowski. Posiada firmę, która zajmuje się remontami organów zabytkowych oraz budową nowych organów. Zajmuje się strojeniem oraz korektą pianin i fortepianów. Opiekuje się organami między innymi w Akademii Muzycznej w Łodzi, Filharmonii Łódzkiej, Archikatedrze Łódzkiej, Szkole Muzycznej w Łodzi, Pabianicach, Lutomiersku. Zbudował organy dla Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.
Starzyk Janusz
Tomaszów Lubelski
tel. 604 869 299
Janusz Starzyk
Szibielok Artur
Lubliniec
tel. 665 838 454
Strona WWW
Szmigel Tomasz
Kraków
tel. 507 125 301
Strona WWW tom
Członek-założyciel SPSF. Z zawodem związany od 1994r., kiedy to wraz ze świadectwem ukończenia Liceum Zawodowego w  Krakowie otrzymał kwalifikacje Stroiciela i Korektora Pianin i Fortepianów.

W 2000r uzyskał tytuł magistra Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie.

Poszerzone kwalifikacje pedagogiczne na Politechnice Krakowskiej oraz dyplom ukończenia krakowskiej Szkoły Policealnej nr 19 na kierunku Korektor i Stroiciel Instrumentów Muzycznych odebrał w roku 2006 .

Od roku 2006 z ramienia Centralnej Komisji Egzaminacyjnej jest Egzaminatorem w zawodzie Korektor i Stroiciel Instrumentów Muzycznych.

Od 2008r. jako Ekspert i Lider zespołu do spraw zawodowych współpracuje z Krajowym Ośrodkiem Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej, a z Okręgową Komisją Egzaminacyjną w Krakowie, OKE Poznań, OKE Jaworzno jako egzaminator i twórca zadań egzaminacyjnych w zawodzie:

– Korektor i stroiciel instrumentów muzycznych

– Monter fortepianów i pianin

– Technik budowy fortepianów

W roku 2007 współzałożył Stowarzyszenie Polskich Stroicieli Fortepianów, a od roku 2008 jest członkiem Euro-Piano – Europejskie Stowarzyszenie Budowniczych, Stroicieli i Korektorów Pianin i Fortepianów.

Posiada Certyfikat Mistrzowski I stopnia: Stroiciel i Korektor Fortepianów Koncertowych z 2011r. oraz Certyfikat Mistrzowski II stopnia: Stroiciel Fortepianów z roku 2012.

Na co dzień założyciel i prezes firmy Pianopunkt zajmującej się kompleksową renowacją i strojeniem fortepianów i pianin, obsługą imprez kulturalnych oraz transportem instrumentów. Pełni również funkcje stroiciela w wielu szkołach muzycznych na terenie Małopolski.

 

Szydzisz Bohdan
Poznań
członek-założyciel SPSF

Twardy Marian
Tarnów
tel. 601 519 160

Marian_Twardy

Członek-założyciel SPSF. Naprawa i strojenie fortepianów i pianin.

Rzeczoznawca Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w zakresie wyceny oraz oceny stanu technicznego fortepianów i pianin.

 

 

 

 

Twardy Michał
Gorlice – Dębica – Bochnia
tel. 693 126 099michał twardy
Naprawa i strojenie fortepianów i pianin.
Wajdzik Zbigniew
Gruszczyn – Kobylnica
Walczak Tomasz
Gdańsk
tel. 602 269 001
Strona WWW
Wawrzyński Tadeusz
Zielona Góra
tel. 601 053 957
Doświadczenie zawodowe:
Technikum Budowy Fortepianów w Kaliszu(1974-1979). Stroiciel w PSM I i II stopnia w Zielonej Górze od roku 1979 do chwili obecnej, a od 1984 roku w Filharmonii Zielonogórskiej.Ponadto współpraca z takimi placówkami jak: PSM I stopnia w Zbąszyniu, PSM I stopnia w Świebodzinie, PSM I stopnia w Międzyrzeczu oraz Lubuskim Teatrem w Zielonej Górze.
Zając Jarosław
Poznań
tel. 603 350 946
Od 1989 roku pracuje w Akademii Muzycznej w Poznaniu im. I. Paderewskiego oraz w POSM I stopnia im. Szeligowskiego w Poznaniu.